MKSZ Champion
Croatian Champion
Serbian Champion
Veteran Champion
Best of Group 3.
Veteran BIS 3.
Veteran BIS
Szlovák Veterán Klubgyőztes
Magyar Veterán Klubgyőztes

HPJ, 18 x CAC, CACIB
4 x Res. CAC, 3 x Res.CACIB, 3 x BOB
Best of Group 3.

2009. Veterán Club Star

2004. Top Nyolcadik Felnőtt Kan
2006. Top Hetedik Felnőtt Kan
2009. Top Ötödik Felnőtt Kan
2009. Top Negyedik Veterán Kan
2010. Top Negyedik Veterán Kan

Lucky-Luke Epson-Gold
Dior Eluchil
"Dior"

Gold-sable Kan,
Teljes fogazat,
CEA/PRA/KAT/RD mentes (felnőtt teszt)
Született: 2001. 07. 14.

HJCH. HCH.
Grand HCH

Robin
Rineweld Everything is You

Gold-sable
HCH

Nyitramenti Robin Hood

Gold-sable
GB. CH
Brilyn Supertramp
Spungold of Dolen
Cramar Gold Accolade of Claredawn
Stilglen Sweet Solitaire of Claredawn
HJCH. HCH. ICH.
Grand HCH

Köakói Utah
Tricolor
Grand HCH
Pelido Royal Velvet
HCH
Quercia vom Hause Reinhard
Lorena Del Narciso
Gold-sable
Ita. CH
Brilyn Checkmate
Ita. CH
Pelido Lucia at Del Narciso
HCH. Grand HCH
Pelido Royal Velvet
Gold-sable
GB. CH
Pelido Double Fantasy
Pelido Pot-Pourri
Rovelburgi Meloni
Gold-sable
HJCH. HCH. ICH
Rovelburgi Intory
Rovelburgi Hanny
HCH. Grand HCH
Pelido Royal Velvet
Gold-sable
GB. CH
Pelido Double Fantasy
Pelido Pot-Pourri
ÖJCH
Silver Dream Fine Future in Black
Alsouti Jenny

"H" alom született: 2007. 12. 27.
"K" alom született: 2010. 02. 08.
 

Eredményei:
időpont hely bíró osztály eredmény
2012.10.20. Komárom AAPKK Klubkiállítás (H) Edith Soltesz (A) veterán Kitűnő 1. CAC, Veterán Klubgyőztes
2012.05.26. Komárom Klubkiállítás (H) Stella Clark (UK) veterán Kitűnő 2. Res. CAC
2012.04.14. Hurbanovo Klubkiállítás (SK) Vladimir Javorcik (SK) veterán Kítűnő 1. Veterán Klubgyőztes
Best Veterán, Veterán BIS
2011.10.16. Szentendre CAC (H) Szabó Sándor (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2010.05.24. Komárom Klubkiállítás (H) Ruth Wagner (Lux) veterán Kitűnő 1. CAC, Veterán BIS 3.
2009.09.27. Szeged CAC (H) Harsányi Dániel (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2009.08.09. Esztergom CAC (H) Gellén Tibor (H) champion Kitűnő 1. CAC
2009.08.01. OMSE CAC (H) Dr. Hargitai Gábor (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2009.07.18. Szombathely CACIB (H) Natalia Nekroseine (Lit) veterán Kitűnő 1. CAC
2009.05.03. Timisoara CACIB (RO) Barbara Müller (Ch) champion Kitűnő 1. CAC
2009.04.19. Backo Petrovo Selo CAC (SRB) Vladimir Zizakov (Srb) champion Kitűnő 1. CAC, BOB, BOG3
2009.04.18. Odzaci CACIB (SRB) Gvozdenovic Predra (Srb) champion Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2009.03.29. Kanjiza CACIB (SRB) Vatai Zoltán (Srb) champion Kitűnő 1. CAC
2007.07.14. Oradea CACIB (RO) Paróczi Pál (Ro) champion Kitűnő 2.
2006.11.05. Belgrád CACIB (SRB) Milivoje Urosevic (SCG) nyílt Kitűnő 1.
2006.09.30. Novi Sad CACIB (SRB) Vatai Zoltán (Srb) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2006.09.17. Osijek CACIB (CR) Kardos Vilmos (H) nyílt Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2006.07.15. Debrecen CAC (H) Harsányi Dániel (H) nyílt Kitűnő 3.
2006.07.09. Szolnok CAC (H) Balázsovits Jánosné (H) nyílt Kitűnő 3.
2006.04.15. Göd Klubkiállítás (H) Mr. Brian House (GB) nyílt Nagyon jó
2005.11.26 Zagreb Klubkiállítás (CR) Hugh Jones (GB) nyílt Nagyon jó
2005.10.09. Osijek CACIB CR) Jadranka Smojver-Selimovic (Hr) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB
2005.08.07. Hernád MKSZ CAC (H) Jenei Attila (H) champion Kitűnő 1.
2005.03,20. Zagreb CACIB (CR) Hans Lehtinen (Fin) nyílt Nagyon jó
2004.11.20. Zagreb Klubkiállítás (CR) Terry Thorn (GB) nyílt Kitűnő 1. CAC
2004.11.20. Zagreb CACIB (CR) Javor Davor (Hr) nyílt Kitűnő 1. CAC
2004.05.01. Strázsa MKSZ CAC (H) Dr. Pozsonyi Anikó (H) nyílt Kitűnő 1. CAC, BOB
2004.01.24. Trencin CACIB (SK) Gellén Tibor (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2003.10.19. Székesfehérvár MKSZ CAC (H) Dr. Pozsonyi Anikó (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2003.06.08. Nagyvázsony CAC (H) Szetmár István (H) növendék Kitűnő 3.
2003.05.17. Budapest CACIB (H) Szetmár István (H) növendék Nagyon jó
2003.04.21. Szilvásvárad Klubkiállítás (H) Brian Hawkins (GB) növendék Kitűnő 3.
2003.04.20. Szilvásvárad CACIB (H) Klaus-Peter Fricke (D) növendék Kitűnő 4.
2003.04.19. Szilvásvárad CACIB (H) Szabó Sándor (H) növendék Nagyon jó
2003.03.22. Strázsa MKSZ CAC (H) Horváth Imre növendék Kitűnő 1. CAC, BOB
2003.03.09. Zagreb CACIB (CR) Jaroslav Matyas (SK) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2002.12.28. Rákospalota MKSZ CAC (H) Dr. Pozsonyi Anikó (H) növendék Kitűnő 1. CAC
2002.11.16. Budapest CAC, Derby (H) Papp Judit (H) növendék Nagyon jó
2002.06.16. Pécs CACIB (H) Rosemary Hubrich (NZL) fiatal Kitűnő 1. HPJ
2002.05.26. Hódmezővásárhely CACIB (H) Harsányi Dániel (H) fiatal Kitűnő 2.
2002.05.12. Ózd CAC (H) Szabó Sándor (H) fiatal Kitűnő 2.
2002.05.04. Gödöllő Klubkiállítás (H) Ruth Wagner (A) fiatal Kitűnő 5.