2010. Top Első Fiatal Kan

2011. Top Második Felnőtt Kan

2010. Fiatal Club Star
2011. Club Star

Szerb Junior Champion
Ukrán Junior Champion
Horvát Junior Champion
Hungária Junior Champion
Szerb Champion
Horvát Champion
Hungária Champion
International Champion
Klubgyőztes

17 x CAC, 7 x CACIB, 5 x BOB
11 x Res. CAC, 4 x Res. CACIB
3 x HPJ, 6 x PRM, 2 x JCAC, 8 x Best Junior
Junior BIS 3
Best of Group 3.

Tenyészthető

Lucky-Luke Star Joyous Golden Jackpot
"Titan"

gold-sable kan
született: 2009.06.24.



HCH. HSCH. HGCH. EUJ.CH.

Kőakói Old Cockie

Gold-sable
HCH
Kőakói Georg
Dark-sable
ICH. HGCH.
Willowgarth Kiss 'N' Run at Shorrain
Lorena Del Narciso
HCH. ICH
Kőakói Utah
Lorena Del Narciso

Muti CH. World CH. EU.CH.
Int.CH.

Nyitramenti Igneous Lace

Gold-sable
HCH. World CH.
Nyitramenti Captian Blood
gold-sable
EUCH. ICH
Do It Again Fulvo Della Camianella
EUCH. HCH
Sharidon Ayleen Carrow Spicer
HCH
Nyitramenti Robin Hood
Nyitramenti Pretty Woman
HJCH. SRB.CH. Ro.CH. MN.CH.

Lucky-Luke Gondolin Gold Galadriel

Gold-sable
HCH. HSCH. HGCH. EUJ.CH.

Kőakói Old Cockie

Gold-sable
HCH
Kőakói Georg
Dark-sable
ICH. HGCH.
Willowgarth Kiss 'N' Run at Shorrain
Lorena Del Narciso

Kőakói Esmeralda
Dark-sable

HCH. ICH
Kőakói Utah
Lorena Del Narciso
HCH. HSCH. ICH. SRB.CH.
 
HCH. World CH.
Nyitramenti Captian Blood
gold-sable
EUCH. ICH
Do It Again Fulvo Della Camianella
EUCH. HCH
Sharidon Ayleen Carrow Spicer
HCH.
Nyitramenti Robin Hood
Kőakói Esmeralda

Eredményei:
időpont hely bíró osztály eredmény
2013.10.26. Salgotarján CAC (H) P. Szabó Béla (H) champion Kitűnő 2. Res. CAC
2013.10.06. Szeged CAC (H) Kardos Vilmos (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2013.08.18. Devecser CAC (H) Székely István (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2013.07.28. Debrecen CACIB (H) Salvatore Tripoli (Ita) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2013.05.18. Göd Klubkiállítás (H) Pauline Skirme (UK) champion Kitűnő
2013.02.17. Budapest FeHoVa CACIB (H) Kotlár Róbert (H) champion Kitűnő 2. Res. CAC
2012.10.21. Komárom CACIB, Derby (H) Zaza Omarov (GE) nyílt Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2012.10.20. Komárom AAPKK Klubkiállítás (H) Edith Soltesz (A) nyílt Kitűnő 1. CAC, Klubgyőztes
2012.10.20. Komárom CACIB (H) Kardos Vilmos (H) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2012.09.30. Tulln CACIB (A) Erika Heintz (D) champion Kitűnő 3.
2012.09.29. Tulln Special Kiállítás (A) Brenda Branbury (UK) champion Kitűnő 3.
2012.09.09. Székesfehérvár CACIB (H) Kardos Vilmos (H) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2012.07.21. Vel'ka Ida CACIB (SK) Gabriella Ridarciková (SK) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2012.06.24. Pécs CACIB (H) Jean-Claude Larrive (FR) nyílt Nagyon jó
2012.06.09. Makó CAC (H) Harsányi Dániel (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2012.05.27. Komárom CACIB (H) Korózs-Papp Judit (H) nyílt Kitűnő 3.
2012.05.26. Komárom Klubkiállítás (H) Stella Clark (UK) nyílt Nagyon jó
2012.05.19. Salzburg CACIB WDS (A) Blaz Kavcic (SLO) nyílt Nagyon jó
2012.05.13. Salgótarján CAC (H) P. Szabó Béla (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2012.05.06. Timisoara CACIB (RO) Ferdinando Asnaghi (Ita) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2012.05.05. Timisoara CACIB (RO) Karl P. Reisinger (A) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB, BOG3
2012.04.15. Wieselburg CACIB (A) Edith Soltesz (A) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2012.04.14. Hurbanovo Klubkiállítás (SK) Vladimir Javorcik (SK) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2012.02.19. Budapest CACIB (H) John J. Walsh (Irl) nyílt Nagyon jó 3.
2012.02.16. Budapest CAC (H) Muzslai Ildikó (H) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2011.10.16. Szentendre CAC (H) Szabó Sándor (H) nyílt Kitűnő
2011.09.17. Osijek CACIB (CR) Harsányíi Péter (H) nyílt Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2011.09.16. Vukovar CAC (CR) Milan Jovanovic (Srb) nyílt Kitűnő 1. CAC
2011.08.27. Debrecen CACIB (H) Harsányi Dániel (H) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2011.07.16. Szombathely CACIB (H) Dr. Jakkel Tamás (H) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2011.06.18. OMSE CAC (H) Dr. Hargitai Gábor (H) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2011.06.12. Komárom CACIB (H) John Ritchi (GB) növendék Kitűnő 1.
2011.06.05. Ada CACIB (SRB) Zoran Curcic (Srb) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2011.05.29. Székesfehérvár CACIB (H) Balázsovits Elena (H) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2011.05.28. Székesfehérvár CACIB (H) Gellén Tibor (H) növendék Kitűnő 1. CAC
2011.05.22. Subotica CACIB (CRB) Rodic Dusan (Srb) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2011.05.01. Zadar CACIB (CR) Erwin Deutcher (A) növendék Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2011.04.30. Zadar CACIB (CR) Seamus Oates (Irl) növendék Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2011.04.24. Szilvásvárad Klubkiállítás (H) Tony Iley (GB) növendék Kitűnő 3.
2011.04.10. Vrsac CACIB (SRB) Cekic Ratibor (Srb) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2011.04.09. Indija CACIB (SRB) Kamen Litov (BG) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2010.11.28. Budapest CACIB, Derby (H) Balázsovits Elena (H) fiatal Kitűnő 2.
2010.11.27. Budapest CACIB (H) Gellén Tibor (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ
2010.10.17. Komárom CACIB (H) Margit Brenner (A) fiatal Kitűnő 1. HPJ, Best Junior
2010.10.16. Komárom CACIB (H) Harsányi Péter (H) fiatal Kitűnő 2.
2010.10.03 Szentes CAC (H) Vatai Zoltán (Srb) fiatal Kitűnő 2.
2010.10.02. Celje CACIB EDS (SLO) Albert Wight (GB) fiatal Nagyon jó
2010.09.25. Vinkovci CAC (CR) Cekic Ratibor (Srb) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.09.12. Osijek CACIB (CR) Vibor Jezek (Cr) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.09.11, Osijek CACIB (CR) Kamen Litov (GB) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.08.29. Stapar CAC (SRB) Evica Misic (Srb) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.08.28. Zrenjanin CACIB (SRB) Dr. Nebojsa Surbatovic (Srb) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.08.22. Ungvár CACIB (UKR) Szabó Sándor (H) fiatal Kitűnő 1. JCAC
2010.08.21. Ungvár CACIB (UKR) Stefan Popov (BG) fiatal Kitűnő 1. JCAC
2010.08.20. Fót Tenyésszemle (H) Balázsovits Jánosné (H)   Tenyészthető
2010.07.25. Irig CACIB (SRB) Nenad Davidovic (Srb) fiatal Kitűnő 1. PRM, Best Junior
2010.07.17. Szombathely CACIB (H) Jozef Harticj (D) fiatal Kitűnő 4.
2010.06.06. Nitra Klubkiállítás (SK) Brian Hawkins (GB) fiatal Kitűnő 3.
2010.05.24. Komárom Klubkiállítás (H) Ruth Wagner (Lux) fiatal Kitűnő
2010.05.09. Salgotarján CAC (H) P. Szabó Béla (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ, Best Junior,
Junior BIS 3.
2010.04.25. Cegléd CAC (H) Kardos Vilmos (H) fiatal Kitűnő 2.
2010.04.18. Backo Petrovo Selo CAC (SRB) Peter Firic (Srb) fiatal Kitűnő 2.
2009.11.29 Budapest CACIB, Derby (H) Harsányi Péter (H) Baby Nagyon ígéretes 2.