2004. fiatal Club Star
2005. 2008. Club Star

2004. Top Második Fiatal Szuka
2004. Top Ötödik Felnőtt Szuka
2005. Top Második Felnőtt Szuka
2006. Top Negyedik Felnőtt Szuka
2007. Top Hetedik Felnőtt Szuka
2008. Top Második Felnőtt Szuka
2009. Top Nyolcadik Felnőtt Szuka
2011. Top Első Veterán Szuka

Fiatal Európa Győztes
Veterán Világgyőztes
Hungária Junior Champion
Hungária Champion
Hungária Show Champion
Hungária Grand Champion
Hungária Veterán Champion
International Champion
Horvát Champion
Szerb Champion
Crufts Kvalifikáció 2005.

3 x HPJ, 3 x Best Junior
20 x CAC, 4 x Res. CAC, 4 x CACIB, 3 x Res.CACIB
6 x BOB, BOG, Res. BIS



Lucky-Luke Bi-Tri
Beruthiel's Empire
"Edna"

 

Bi-factoros Tricolor Szuka,
CEA/PRA/KAT/RD mentes (felnőtt teszt)
Teljes fogazat, 38 cm,
Élt: 2003. 03. 29.- 2015.03.04.
BB vonal


HR.CH. HCH.
ICH. Show HCH. Grand HCH

Malomvölgyi Parkerdösi Lucky-Luke

Tricolor
ÖCH

Glenmist Blue Domino

Blue-merle
Glenmist Future Vision
GB. CH
Scylla Scottish Rifle
Glenmist Swinging Style
Glenmist Blue Lilt
Blue-merle
Heathwin Lovable Stewart
Glenmist Swing Wing
YU. CH
Blue Gamble Vom Zitadellengraben
Blue-merle
DT. VDH. Schwed CH
Nightwind Milky Way
DT. CH ICH.
Landover Cerris
HJCH
Condordia`s Cherie Vom Zitadellengraben
Brother John Vom Zitadellengraben
Landover`s Trade Winds
HJCH. HCH. HGCH. Int.CH
Elanor
Malomvölgyi Parkerdősi Sarah Jane

Bi-factoros gold-sable
YU. CH
Blue Gamble Vom Zitadellengraben
Blue-merle
DT. VDH. Schwed CH
Nightwind Milky Way
DT. CH ICH.
Landover Cerris
HJCH
Condordia`s Cherie Vom Zitadellengraben
Brother John Vom Zitadellengraben
Landover`s Trade Winds
BK. HCH
Iron Z Wartlingu
gold-sable
CSSR. CH
Gary Z Cerninské Tvrze
Evona Jaguar
HCH
Claire-Gold of Irish Home
Bi-factoros Gold-sable
ÖST. CH
Wastel Von der Quickborner Mühle
Bob Ginger-Black of Irish Home

"G" Alom Született: 2006. 12. 23.  
"S" Alom Született: 2011. 12. 08.

Eredményei:
időpont hely bíró osztály eredmény
2013.05.19. Budapest Világkiállítás (H) Claus-Peter Fricke (D) veterán Kitűnő 1. CAC,
Veterán Világgyőztes
2012.10.20. Komárom AAPKK Klubkiállítás (H) Heidi Poschacher (A) veterán Kitűnő 2. Res. CAC
2012.10.20. Komárom CACIB (H) Kardos Vilmos (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2011.08.14. Balassagyarmat CAC (H) Miklós Levente (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2011.06.18. OMSE CAC (H) Hargitai Gábor (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2009.03.22. Kiskunfélegyháza CAC (H) Vatai Zoltán (SRB) champion Kitűnő 1. CAC
2008.10.26. Dombóvár CAC (H) Gellén Tibor (H) champion Kitűnő 1. CAC
2008.10.05. Budapest Európakiállítás (H) Ruth Wagner (Lux) champion Kitűnő
2008.10.04. Budapest Klubkiállítás (H) Jozefina Gomez Toldra (E) champion Kitűnő
2008.07.13. Donji Miholjac CAC (CR) Kardos Vilmos (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2008.06.15. Sabac CACIB (SRB) Zeljko Todorovic (SCG) champion Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2008.05.25. Subotica CACIB (SRB) Paróczi Pál (SRB) champion Kitűnő 2. Res. CAC
2008.02.10. Beograd CACIB (SRB) Cekic Ratibor (SRB) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2007.06.17. Sibiu CACIB (RO) Kari Jarvinen (FIN) champion Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2006.11.26. Zagreb CACIB (CR) Piotr Sliwka (PL) champion Kitűnő 1. CAC
2006.11.25. Zagreb Klubkiállítás (CR) Rodi Hubental (N) champion Nagyon jó
2006.11.25. Zagreb CACIB (CR) Refet Hadzic (BIH) champion Kitűnő 1.
2006.07.22. Szombathely CACIB (H) Ruth Wagner (Lux) champion Kitűnő 2. Res. CAC
2006.07.09. Szolnok CAC (H) Balázsovits Jánosné (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2006.06.24. Pécs CACIB (H) Harsányi Péter (H) champion Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2005.11.26. Zagreb Klub kiállítás (CR) Hugh Jones (GB) champion Kitűnő 1. CAC
2005.11.26. Zagreb CACIB (CR) Srecko Kukic (HR) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2005.08.07. Hernád CAC (H) Jenei Attila (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB, BOG 5
2005.07.23. Debrecen CAC (H) Vatai Zoltán (SRB) nyílt Kitűnő 1. CAC
2005.06.19. Pápa CACIB (H) Gerhard Prenner (D) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2005.05.21. Kiskunfélegyháza CAC (H) Harsányi Péter (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2005.04.30. Budapest CACIB (H) Petru Muntean (RO) nyílt Nagyon jó
2004.10.10. Budapest CACIB (H) Balázsovits Jánosné (H) növendék Kitűnő 2. Res. CAC
2004.09.19. Szentendre CAC (H) Kardos Vilmos (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ
2004.07.24. Debrecen CAC (H) Harsányi Dániel (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.07.17. Szombathely CACIB (H) Klaus-Peter Fricke (D) növendék Kitűnő 1. CAC
2004.07.03. Melenci CACIB (YU) Harsányi Péter (H) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2004.06.27. Kapuvár CAC (H) Szetmár István (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ, BOB
2004.06.04. Barcelona - Európa kiállítás (E) Marja Talvitie (FI) fiatal Kitűnő 1. Fiatal Európagyőztes
2004.05.31. Zalaegerszeg CAC (H) Harsányi Péter (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.05.15. Hódmezővásárhely CAC (H) Szabó Sándor (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.05.09. Klubkiállítás (H) Jozef Hartich (D) fiatal Kitűnő
2004.05.08. Budapest CACIB (H) Margit Brenner (A) fiatal Kitűnő 2.
2004.05.02. Pápa CAC (H) Gellén Tibor (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.04.11. Miskolc CACIB (H) Szabó Sándor (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.04.10. Miskolc CACIB (H) Harsányi Dániel (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ, Best Junior
2004.02.01. Budapest CACIB (H) Dr. Jakkel Tamás (H) fiatal Kitűnő 2.
2004.01.31. Budapest CACIB (H) Papp Judit (H) fiatal Kitűnő 3.
2003.07.20. Győr CAC (H) Papp Judit (H) baby Nagyon ígéretes 1.