2007. Club Star Fiatal Szuka
2007. 2008. 2009. Club Star Felnőtt Szuka

 

2007. Top Első Fiatal Szuka
2007. Top Első Felnőtt Szuka
2007. Legeredményesebb Sheltieje
2008. Top Első Felnőtt Szuka
2008. Legeredményesebb Sheltieje
2008. Legeredményesebb szukája Angol és Ausztrál pásztorkutyák között
A Pentaboard Vándorserleg birtokosa
2009. Top Első Felnőtt Szuka
2009. Legeredményesebb Sheltieje
2010. Top Első Felnőtt Szuka
2010. Legeredményesebb Sheltieje

 

2008. Top Harmadik Tenyészszuka
2009. Top Harmadik Tenyészszuka
2010. Top Első Tenyészszuka


Hungária Junior Champion
Osztrák Junior Champion
Román Champion
Hungária Champion
Montenegro Champion
Szerb Champion
Szlovák Champion
Horvát Champion
Szlovén Champion
Ukrán Champion
Interchampion

Magyar Fiatal Klubgyőztes '07
Osztrák Fiatal Klubgyőztes '07
Román Klubgyőztes '07
Horvát Klubgyőztes '08
Szlovén Klubgyőztes '10
Magyar Klubgyőzes '10
 

Reserve Kölyök BIS a Szlovén Klubkiállításon
Junior Best of Group Ausztriában
2008 Championok Chamionja, BOB
2 x Reserve Best of Group
3 x Best of Group 3.
Best in Show 3. Magyar Klubkiállításon
Veterán Best is Show 3.
HCSC Open Show Best Dog '15

2 x Crufts Kvalifikáció 2008.
Crufts Kvalifikáció 2009.

3 x Jugendbester, 3 x HPJ, Best Junior
40 x CAC, 2 x CACA, CWC
9 x Res. CAC, Res. CACA,2 x Res. CACL,
23 x CACIB, 11 x Res. CACIB, 22 x BOB
tenyésztésre javasolt

Lucky-Luke Elenmiré
Blue Elwing
"Elwing"

blue-merle szuka,
CEA/PRA/KAT/RD mentes
CEA hordozó, MDR1 hordozó, vWD3 genetikai mentes
Született: 2006. 05. 03.
BB vonal


 

Int. Ch., Nord. Fin, DK, Est. LAT.
Multi Ch.

Bermarks William
HCH.

Bosom Buddy's Ice Blue

Blue-merle
ICH Fin.CH.

Shelgate Mignight Magic

Tricolor
ICH It. Nord. CH.
Ariom Tamoshanter
Shellrick's Watch Me
Shelgate Magic Touch
Blue-merle
Kans Ch., Finn Est. S. Lv. LTU. Ch.
Lundecock's Touch my Soul
S. N. CH.
Rockaround Sky Blue
Fin. CH
Deep Illusion's Ajax
Blue-merle
Fin.CH
Riishill's Marko Polo
Riishill's Anniina
Gold Honey's Whitney Houston
Ruscombe Play The Piper
Faradale Fadette
Aust. NZ. Sved, Finn Nord CH.
Riable Son of a Gun
Moorwood Theme of Another Memory
Ariom Jubilee
Tricolor
ICH
Ariom Enigma
Vanity Daisy
BIS, BOB
Ringo vom der Raubkammer
BIS
Zina z Cerninske Tvrze

"J" Alom született: 2007. 12. 04.
"R" Alom Született: 2011.12. 06.
"T" Alom Született: 2012. 08. 10.
"W" Alom Született: 2014. 04. 26.
 

Eredményei:
időpont hely bíró osztály eredmény
2015.02.15. Budapest FeHoVa CACIB (H) Lokodi Csaba Zsolt (RO) veterán Kitűnő 1. CAC
2015.02.14. HCSC OPEN Show (H) Josef Hartich (D) veterán 1. Legszebb szuka, Legszebb Sheltie,
Legszebb Veterán, Legszebb Kutya
2015.02.14. Budapest FeHoVa CACIB (H) Kotlár Róbert (H) veterán Kitűnő 1. CAC
2015.02.12. Budapest FeHoVa CACIB (H) Marija Kavcic (SLO) veterán Kitűnő 1. CAC, Veterán BIS 3
2014.10.23. Brno World Dog Show (CZ) Mlada Svobodová (CZ) veterán Kitűnő 4.
2013.10.26. Salgótarján CAC (H) P. Szabó Béla (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2013.10.06. Szeged CAC (H) Kardos Vilmos (H) champion Kitűnő 1. CAC
2013.05.19. Budapest Világkiállítás (H) Claus-Peter Fricke (D) champion Kitűnő
2013.05.15. Budapest CACIB (H) Damir Skok (CR) champion Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2012.05.19. Salzburg Világkiállítás (A) Damir Skok (CR) champion Kitűnő 4.
2010.08.22. Ungvár CACIB Ű(Ukr) Szabó Sándor (H) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2010.08.21. Ungvár CACIB Ű(Ukr) Stefan Popv (Bulg) champion Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2010.06.06. Nitra Klubkiállítás,
Közép Európa Kupa (SK)
MVDr Gabriela Kovácová (SK) champion Kitűnő 2. Res. CAC
2010.05.24. Komárom Klubkiállítás (H) Louis Catalan (Pt) champion Kitűnő 1. CAC, Klubgyőztes, BOB,
BIS 3
2010.01.16. Ljubjana Klubkiállítás (SLO) Eva Ericsson (S) champion Kitűnő 1. CAC, Klubgyőztes
2010.01.16. Ljubjana  CACIB (SLO) Margit Brenner (A) champion Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2009.10.08. Bratislava Világkiállítás (SK) Petru Montean (RO) champion Kitűnő 5.
2009.09.20 Osijek CACIB (CR) Gabriella Ridarciková (SK) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB,
BOG 3
2009.09.19. Vukovar CAC (CR) Calin Mitra (RO) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2009.06.21. Székesfehérvár CACIB (H) Balázsovits Jánosné (H) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2009.06.05. Senec CAC (SK) Korózs András (H) champion Kitűnő 1. CAC, BOB
2009.05.09. Bratislava CACIB (SK) Gellén Tibor (H) champion Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2009.04.25. Ceske Budejovice CACIB (CZ) Havelka Tibor (SK) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2009.03.08. Birmingham Crufts Show (UK) Mr. R. Jeff Thomas (UK open Kitűnő
2009.02.08. Rzeszow CACIB (PL) Natalia Nekroseine (LIT) champion Kitűnő 1. CWC, Res. CACIB
2009.02.07. Brno CACIB (CZ) Mlada Svobodova (CZ) champion Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2009.01.18. Ljubjana CACIB (SLO) Kenneth Edh (S) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2009.01.17. Ljubjana Klubkiállítás (SLO) Stella Clark (GB) champion Kitűnő 1. CAC
2009.01.17. Ljubjana CACIB (SLO) John R. Walsh (Irl) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.12.21. Budapest Champion Show (H) Andrew Brace (UK) champion Champion of Champion, BOB
2008.12.07. Wels CACIB (A) Harsányi Péter (H) champion Kitűnő 1. CACA, CACIB, BOB
2008.12.06. Wels CACIB (A) Heidi Müller (D) champion Kitűnő 1. CACA, Res. CACIB
2008.11.30. Zagreb CACIB (CR) Mrs. Jean M. Lanning (GB) champion Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2008.11.29. Zagreb CACIB (CR) Korózs András (H) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.11.28. Zagreb Klubkiállítás (CR) Mr. Leif Herman Wilberg (N) champion Kitűnő 1. CAC, Klubgyőztes, BOB
2008.11.01. Nitra CACIB (SK) Barbara Müller (CH) champion Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.10.18. Turija CAC (SRB) Vatai ZToltán (SRB) champion Kitűnő 1. CAC, BOB,
BOG 3
2008.10.05. Budapest Európakiállítás (H) Ruth Wagner (Lux) nyílt Kitűnő
2008.10.04. Budapest Klubkiállítás (H) Jozefina Gomez Toldra (E) nyílt Kitűnő 3.
2008.09.28. Tulln CACIB (A) Marija Kavcic (SLO) nyílt Kitűnő 3.
2008.09.27. Tulln Speciál Show (A) Barbara Müller (CH) nyílt Kitűnő 2. Res. CACA
2008.09.21. Kotor CAC (MNE) Rajko Rotner (SLO) nyílt Kitűnő 1. CAC, BOB
2008.09.20. Podgorica CACIB (MNE) Pelo Celebic (MNE) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
BOG 3
2008.09.14. Osijek CACIB (CR) Srecko Kukic (CR) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2008.09.13. Vukovar CAC (CR) Miklós Levente (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2008.09.06. Luxembourg CACIB (Lux) Mlada Svobodova (CZ) nyílt Kitűnő 2. Res. CACL
2008.08.31. Debrecen CACIB (H) Olga Gonsharuk (UK) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2008.08.16. Zell an See Klubkiállítás (A) Pauline Batten-Jones (UK) nyílt Kitűnő 3.
2008.07.27. Split CACIB (CR) Vibor Jezek (CR) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2008.07.26. Split CAC (CR) Mile Aleksoski (MK) nyílt Kitűnő 1. CAC, BOB
2008.07.25. Split CACIB (CR) Jadranka Mijatovic (CR) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC, Res. CACIB
2008.07.24. Split CAC (CR) Andrew Brace (UK) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2008.07.19. Szombathely CACIB (H) Jean-Paul Kerihuel (F) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2008.07.05. Stockholm Klubkiállítás (S) Akesson Carin (S) nyílt Nagyon jó
2008.07.04. Stockholm Világkiállítás (S) Vuorinen Rainer (Fin) nyílt Nagyon jó
2008.06.15. Sabac CACIB (SRB) Zeljko Todorovic (SCG) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
Res. BOG
2008.06.14. Pac Klubkiállítás (SK) Eleonora Singer (A) nyílt Kitűnő 5.
2008.05.25. Varazdin CACIB (CR) Harsányi Péter (H) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
Res. BOG
2008.05.18. Bratislava CACIB (SK) Gabriella Ridarciková (SK) nyílt Kitűnő 1. CAC
2008.05.17. Bratislava CACIB (SK) Steffi Kirschbichler (A) nyílt Kitűnő 2. Res. CAC
2008.05.10. Budapest CACIB (H) Jakkel Tamás (H) nyílt Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.05.04. Banska Bistrica (SK) Gellén Tibor (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2008.04.27. Miskolc CACIB (H) Stefan Sinko (SK) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.04.26. Miskolc CACIB (H) Szabó Sándor (H) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.04.20. Satu Mare CACIB (RO) Szabó Sándor (H) növendék Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB
2008.04.19. Satu Mare CACIB (RO) P. Szabó Béla (H) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2008.04.13. Wieselbueg CACIB (A) Edith Soltesz (A) növendék Kitűnő 3.
2008.04.06. Nagylengyel CAC (H) Dr. Szetmár István (H) nyílt Kitűnő 1. CAC
2008.03.30. Luxembourg CACIB (Lux) Stella Clark (UK) növendék Kitűnő 2. Res. CACL
2007.10.21. Budapest CACIB (H) Igor Selimovic (CR) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2007.09.30. Tulln CACIB (A) Stella Clark (UK) fiatal Kitűnő 2.
2007.09.29. Tulln Speciálkiállítás (A) Harsányi Péter (H) fiatal Kitűnő 1. Jugendbester
2007.09.08. Kecskemét CACIB (H) Barbara Müller (CH) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB
2007.09.02. Targu Mures CACIB (RO) Chang When Who (Malajzia) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2007.09.01. Targu Mures CACIB (RO) Marja Talvitie (Finn) növendék Kitűnő 1. CAC, CACIB, BOB
2007.09.01. Targu Mures Klubkiállítás (RO) Seamus Oates (Irl) növendék Kitűnő 1. CAC, Klubgyőztes, BOB
2007.08.12. Stockerau Klubkiállítás (A) Michael Forte (Irl) fiatal Kitűnő 1. Jugendbester,
Fiatal Klubgyőztes
2007.08.04. Szekszárd CAC (H) Harsányi Péter (H) növendék Kitűnő 1. CAC
2007.07.29. Győr CAC (H) Korózs-Papp Judit (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ, Best Junior, BOB
2007.07.22. Oberwart CACIB (A) Margit Brenner (A) fiatal Kitűnő 1. Jugendbester,
Junior BOG 1
2007.07.21. Szombathely Tenyésszemle Harsányi Péter (H)   Tenyésztésre javasolt
2007.06.30. Székesfehérvár CACIB (H) Harsányi Péter (H) fiatal Kitűnő 1. HPJ
2007.06.08. Zagreb Európakiállítás (CR) Jadranka Smojver-Selimovic (HR) fiatal Kitűnő 3.
2007.04.09. Szilvásvárad Klubkiállítás (H) Jean-Paul Kerihuel (F) fiatal Kitűnő 1. HPJ, Fiatal Klubgyőztes
2007.04.08. Szilvásvárad CACIB (H) Goran Bodegard (S) fiatal Kitűnő 1. HPJ
2007.01.13. Ljubjana Klubkiállítás (SLO) Robin Searle (GB) kölyök Nagyon ígéretes 1.
Res. Kölyök BIS
2006.12.16. Budapest CAC, Derby (H) Korózs-Papp Judit (H) kölyök Nagyon ígéretes 1.
2006.08.06. Kisújszállás CAC (H) Balázsovits Jánosné (H) baby Nagyon ígéretes 1.